| Модель | AW0151-85EC |
|---|---|
| Бренд | CITIZEN |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Фактурна |
| Індикатор дати місяця | так |
| Datownik dni tygodnia | tak |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4974374347923 |
| Тип продукту | Годинник |
Годинник Citizen Core Sports Eco-Drive AW0151-85EC — це чоловіча модель класичного дизайну, в якій срібний корпус із нержавіючої сталі поєднано з браслетом, що ідеально пасує до нього. Чорний фактурний циферблат надає годиннику більш виразного характеру, а два віконця дати, розміщені на позначках 6 та 12 годин, виділяють компонування циферблата. Віконце дати місяця полегшує контроль за поточною датою. Модель працює на основі японського сонячного механізму Miyota J800M з технологією Eco-Drive, яка використовує світло для живлення годинника і дозволяє зменшити необхідність заміни батареї. Запас ходу становить до 240 днів, а вага 117 грамів означає, що годинник має відчутну сталеву конструкцію, але не повинен надмірно обтяжувати зап'ястя при щоденному носінні. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Водонепроникність на рівні 10 АТМ дозволяє плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password