| Модель | CVZ0034RWHS |
|---|---|
| Бренд | Carl von Zeyten |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4056007103486 |
| Тип продукту | Годинник |
Годинник Carl von Zeyten Kirnbach Skeleton Automatic CVZ0034RWHS — це модель, створена для чоловіків, які цінують позачасовий дизайн з неповторною обробкою. Він ідеально пасуватиме до елегантних образів. Виріб має унікальний циферблат у формі скелетона. На ньому розміщений додатковий циферблат з функцією dual time та індикатором день/ніч. Класичний стиль підкреслює коричневий шкіряний ремінець.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password