| Модель | CVZ0034WHS |
|---|---|
| Бренд | Carl von Zeyten |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4056007103400 |
| Тип продукту | Годинник |
Carl von Zeyten Kirnbach Skeleton Automatic CVZ0034WHS — це елегантний чоловічий годинник, що привертає увагу скелетонізованим циферблатом, захищеним сапфіровим склом та розміщеним у сріблястому корпусі з нержавіючої сталі. Крім того, на циферблаті розміщено практичний індикатор день/ніч та додатковий циферблат, що дозволяє зчитувати час у другій часовій зоні. Елегантний вигляд підкреслює чорний шкіряний ремінець.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password