| Модель | GW1022L4 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 18.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Рожевий |
| Особливості циферблату | Кристали |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 7.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661615009 |
| Тип продукту | watch ring |
Жіночий годинник Guess Bejeweled Anna GW1022L4 — це елегантна та функціональна модна модель у формі каблучки, яка з легкістю замінить прикраси. Про його вишуканий дизайн свідчить корпус у відтінку рожевого золота та браслет у тій самій кольоровій гамі. Рожевий циферблат з кристалами додає годиннику ошатного та виразного вигляду. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Seiko VS01. Циферблат захищає мінеральне скло. Водонепроникність на рівні 30 метрів робить модель стійкою до легких бризок.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password