30239
1 129 939,00 ₴
| Механізм | Кварцовий |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Mocowanie paska | Teleskop |
| Стиль ремінця | Спортивний |
| Зв’язок | Bluetooth™ |
| Технології | Компас |
| Wyświetlacz (smartwatch) | AMOLED |
| Wyświetlacz dotykowy | tak |
| Powiadomienia | połączenie telefoniczne, SMS, z aplikacji na smartfonie |
| Muzyka i multimedia | sterowanie muzyką z telefonu, wbudowany głośnik, wbudowany mikrofon |
| GPS | wbudowany, współdzielony ze smartfona |
| Funkcje pogodowe | Wysokościomierz, Barometr, Prognoza pogody |
| Funkcje dodatkowe | Rozmowy przez smartwatch, Znajdź telefon, Strefy czasowe |
| Funkcje zdrowotne | nadgarstkowy pomiar tętna, pulsoksymetr, monitorowanie snu, śledzenie poziomu stresu |
| Funkcje sportowe | krokomierz, licznik kalorii, tryby sportowe |
| Dyscypliny | bieganie, rower, pływanie |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Скло | Мінеральне |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ширина корпусу | 47.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Бренд | SEKONDA |
| Модель | 30239 |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Гарантія | 2 роки |
| EAN | 5051322302391 |
| Тип продукту | Смартгодинник |
Sekonda Active Pro 30239 to nowoczesny smartwatch stworzony z myślą o aktywnym stylu życia. Czarna koperta z tworzywa, silikonowy pasek i dotykowy ekran AMOLED z funkcją Always On Display tworzą nowoczesny i sportowy design. Zegarek obsługuje ponad 100 trybów sportowych, posiada wbudowany GPS oraz barometr, wysokościomierz i kompas, dzięki czemu sprawdzi się także w wymagających warunkach. Za łączność odpowiada Bluetooth™, a funkcje takie jak rozmowy głosowe, powiadomienia z aplikacji, sterowanie muzyką i funkcja znajdź telefon zwiększają codzienną wygodę. Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia nawet do 10 dni pracy na jednym ładowaniu.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password