| Модель | YWTR25-UURBS |
|---|---|
| Бренд | YEMA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Коричневий |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Motylkowe |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Yema Urban Traveller Automatic YWTR25-UURBS — це модель зі спортивно-елегантним характером, у якій срібний корпус із нержавіючої сталі 316L поєднано з коричневим ремінцем із FKM, що гармонує з кольором циферблата. Восьмикутна форма корпусу, матове покриття та безель, натхненний моделлю YEMA Sous-Marine 80-х років, надають годиннику виразного вигляду без надмірної кількості деталей. Коричневий циферблат із сонячним шліфуванням тонко змінює сприйняття кольору залежно від освітлення, а лінійні індекси та стрілки з покриттям Super-LumiNova BGW9 полегшують зчитування в умовах слабкого освітлення. Модель працює на основі автоматичного механізму Sellita SW200 з 26 каменями та 41-годинним запасом ходу. За захист циферблата відповідає сапфірове скло, яке важко подряпати. Водонепроникність на рівні 10 ATM означає, що з годинником можна плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password