| Модель | TW2Y38400 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 30.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Алюміній |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (damska) |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 194366452822 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Timex Main Street TW2Y38400 utrzymany jest w srebrnej tonacji, dzięki czemu z łatwością dopasuje się do codziennych stylizacji. Polerowana koperta została zestawiona z lekką bransoletą, a całość uzupełnia klasyczna tarcza ozdobiona rzymskimi cyframi. Za działanie zegarka odpowiada japoński mechanizm kwarcowy, a cyferblat zabezpiecza szkło mineralne. Model posiada wodoszczelność na poziomie 30 metrów, co oznacza ochronę przed niewielkimi zachlapaniami.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password