| Модель | TW2Y22500 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 21.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Тонно (бочкоподібний) |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Алюміній |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 12.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Zatrzaskowe |
| Długość paska | Standardowa (damska) |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 194366452006 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Timex Trend TW2Y22500 utrzymany jest w srebrnej kolorystyce, którą uzupełnia niebieska tarcza o eleganckim, przejrzystym układzie. Oznaczenia godzin w formie cyfr arabskich i indeksów liniowych nadają całości lekkości i zapewniają wygodne odczytywanie czasu. Za działanie zegarka odpowiada japoński mechanizm kwarcowy, a tarczę chroni szkło mineralne. Model posiada wodoszczelność na poziomie 30 metrów, co zabezpiecza go przed niewielkimi zachlapaniami w codziennym użytkowaniu.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password