Gallery(13)
| Модель | TW2W99100 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Гезалітове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Вигляд ремінця | Перфорований |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Mocowanie paska | Quick-release |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Стиль ремінця | Casual |
| Obwód nadgarska (max) | 20,5 cm |
| Długość paska | Standardowa (męska) |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 194366413434 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Timex Marlin TW2W99100 to stylowy dodatek, który łączy klasyczny design z nowoczesnymi rozwiązaniami. Posiada srebrną kopertę o szerokości 40 mm, wykonaną ze stali szlachetnej, co nadaje mu solidny wygląd. Zielona tarcza jest przykryta hesalitowym szkłem, co chroni przed uszkodzeniami. Brązowy skórzany pasek doskonale współgra z całością, dodając zegarkowi charakteru. Model ma klasę wodoszczelności 50 m, dzięki czemu jest odporny na większe zachlapania. Timex Marlin to idealny wybór dla mężczyzn ceniących sobie połączenie tradycji z nowoczesnością.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password