TW2W96200
3 419,00 ₴
| Модель | TW2W96200 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 25.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Латунний |
| Колір ремінця | Срібно-золотий |
| Szerokość Paska | 4.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 194366410310 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Timex Main Street TW2W96200 to stylowy dodatek, który łączy w sobie nowoczesny design i funkcjonalność. Jego koperta ma złoty kolor i została wykonana z metalu, co nadaje mu elegancki wygląd. Tarcza w srebrnym odcieniu jest przykryta mineralnym szkłem, co chroni przed uszkodzeniami. Zegarek wyposażony jest w kwarcowy mechanizm, który zasilany jest baterią. Bransoleta, wykonana z mosiądzu w kolorze srebrno-złotym, doskonale komponuje się z całością, a szerokość koperty wynosząca 25 mm sprawia, że zegarek jest subtelny i delikatny. Dodatkowo, zegarek charakteryzuje się wodoszczelnością do 30 m, co chroni przed niewielkimi zachlapaniami. Timex Main Street to idealny wybór dla kobiet ceniących sobie styl i praktyczność w codziennym użytkowaniu.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password