TW2W90900
8 019,00 ₴
| Модель | TW2W90900 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 25.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 12.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 194366413199 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Timex Legacy Mini TW2W90900 to stylowy dodatek, który łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Posiada srebrną kopertę wykonaną ze stali szlachetnej o szerokości 25 mm, co nadaje mu subtelny, a zarazem elegancki wygląd. Tarcza w złotym kolorze przyciąga wzrok, a mineralne szkło przykrywa ją, chroniąc przed uszkodzeniami. Zegarek jest wodoszczelny do 50 metrów, co sprawia, że jest odporny na drobne zachlapania. Srebrna bransoleta, również ze stali szlachetnej, doskonale współgra z całością, tworząc harmonijną kompozycję. To idealny wybór dla kobiet, które cenią sobie połączenie stylu i praktyczności w codziennym użytkowaniu.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password