| Модель | S01-NA44-PR01 |
|---|---|
| Бренд | STERNGLAS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 38.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Білий |
| Індикатор дати місяця | так, віконце дати |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4262417719968 |
| Тип продукту | Годинник |
Sternglas Naos Bauhaus S01-NA44-PR01 — це чоловічий годинник, натхненний мінімалістичним стилем Баугауз, який вирізняється простою та елегантною формою. Корпус шириною 38 мм виготовлений із нержавіючої сталі 316L сріблястого кольору та поєднаний із коричневим шкіряним ремінцем, що створює класичне поєднання. Білий циферблат зберігає лаконічний вигляд, а розміщений на ньому індикатор дати збільшує функціональність моделі. Опукле сапфірове скло з антибліковим покриттям захищає циферблат, покращуючи зручність зчитування та захищаючи циферблат від впливу зовнішніх факторів. Годинник працює на основі кварцового механізму Miyota GR12. Водонепроникність 50 м дозволяє вільно користуватися пристроєм під час душу або купання у ванні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password