| Модель | P97253.5124Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 18 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 21 cm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5907782539009 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password