| Модель | P91041.5113Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Гільйошування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5907798252848 |
| Тип продукту | Годинник |
Pierre Ricaud Classic P91041.5113Q to model, który idealnie sprawdzi się na męskim nadgarstku. Srebrną tarczę ozdobiono giloszem i pokryto szkiełkiem mineralnym. Model wyposażono w sprawdzony mechanizm kwarcowy Citizen Miyota 2035. Całość posiada 2 lata gwarancji.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password