| Модель | P51078.1151Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798246205 |
| Тип продукту | Годинник |
Pierre Ricaud Classic P51078.1151Q jest eleganckim zegarkiem w klasycznym designie, który jest doskonałym prezentem dla kobiety. Szkiełko mineralne chroni minimalistyczną tarczę przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Do produkcji urządzenia wykorzystano stal szlachetną w złotym odcieniu. Zegarek jest zapakowany w firmowe pudełko i objęty gwarancją, która trwa dwa lata od daty zakupu.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password