| Модель | P51022.5223Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 29.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 13.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798219629 |
| Тип продукту | Годинник |
Ponadczasową klasykę i prostotę prezentuje kobiecy zegarek Sapphire P51022.5223Q od marki Pierre Ricaud. Utrzymany jest w eleganckiej i uniwersalnej kolorystyce srebra i czerni. Analogową czytelną tarczę z indeksami arabskimi zabezpiecza twarde szkło szafirowe. W stalowej kopercie zamknięto mechanizm kwarcowy z komplikacją datownika. Korpus połączono ze skórzanym paskiem. Gwarancja wynosi 2 lata.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password