| Модель | P23019.5113QZ |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 10.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798256969 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Pierre Ricaud Fashion P23019.5113QZ to srebrny zegarek wykonany ze stali szlachetnej. W kopercie osadzono białą tarczę zabezpieczoną szkłem mineralnym. Całość działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Ronda 763.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password