| Модель | P22111.1113Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 25.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798259328 |
| Тип продукту | Годинник |
Pierre Ricaud Fashion P22111.1113Q to propozycja dla miłośniczek klasycznych dodatków i uniwersalnej kolorystyki. Model wyróżnia się prostokątną, nawiązującą do retro projektów kopertą. Zarówno obudowa, jak i bransoleta mesh zostały wykonane ze stali szlachetnej. Pod szkłem mineralnym znajduje się srebrna, rozświetlona szlifem słonecznym tarcza o minimalistycznym charakterze.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password