| Модель | P22043.514EQ |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Кристали, Перламутр |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 12.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798249916 |
| Тип продукту | Годинник |
Klasyka kolorów, pięknie zdobienia, czyli damski zegarek Pierre Ricaud Classic P22043.514EQ. Ten zachwycający model zwraca uwagę, dzięki czarnej tarczy wypełnionej masą perłową, dodatkowo ozdobioną kryształkami. Zabezpieczenie cyferblatu zostało wykonane za pomocą elastycznego szkła mineralnego. Wodoszczelność oszacowano w klasie 3 ATM, co oznacza podstawową ochronę mechanizmu w przypadku niewielkiego zachlapania.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password