| Модель | R8873600002 |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8056783058648 |
| Тип продукту | Годинник |
Męski zegarek Maserati R8873600002 z serii Competizione to wyjątkowy model dopasowujący się do każdej okazji. Działanie zegarka napędza mechanizm kwarcowy Miyota JS25, dzięki któremu możemy cieszyć się długą żywotnością tego modelu. Srebrna koperta wykonana ze stali szlachetnej tworzy zjawiskowe zestawienie z niebieskim kolorem tarczy, którą otacza ceramiczny bezel. Maserati R8873600002 oprócz wielu świetnych cech wizualnych posiada także mnóstwo przydatnych funkcji. Obecność datownika dni miesiąca, powłoki luminescencyjnej czy chronografu to dodatkowe atuty podwyższające jakość zegarka. Wodoszczelność sięga aż 100 m. Dzięki temu nie musimy się martwić o ewentualne zachlapania. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password