| Модель | R8853151014 |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 21.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8056783055609 |
| Тип продукту | Годинник |
Maserati R8853151014 z kolekcji Attrazione to męski zegarek kwarcowy, który łączy w sobie elegancję i nowoczesność. Jego całość wykonana jest ze stali szlachetnej w srebrnym kolorze, co nadaje mu klasyczny wygląd. Zegarek posiada datownik z lupą dla łatwiejszego odczytu, powłokę luminową na wskazówkach oraz mineralne szkiełko, które chroni przed zarysowaniami. Wodoodporność do 50 metrów czyni go praktycznym wyborem na co dzień.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password