| Модель | R8853100029 |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8033288937630 |
| Тип продукту | Годинник |
Maserati Competizione R8853100029 to wyróżniający się męski zegarek, który utrzymany jest w srebrno-granatowej kolorystyce. Do produkcji wykorzystano stal szlachetną i szkło mineralne. Stylistyka nawiązuje do szybkich i luksusowych samochodów Maserati. Przydatnymi udogodnieniami są datownik dni miesiąca z lupą oraz wodoszczelność 10 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password