| Модель | R8823140010 |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Прозорий |
| Особливості циферблату | Skeleton |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібно-золотий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8056783082254 |
| Тип продукту | Годинник |
Maserati Sfida Skeleton Automatic R8823140010 to elegancki męski zegarek, który łączy w sobie luksusowy design z precyzyjnym, japońskim mechanizmem automatycznym Miyota 8N24. Koperta ze stali szlachetnej w srebrno-złotym kolorze i przezroczysta tarcza z czarnymi elementami tworzą wyrafinowany efekt, który z pewnością przyciągnie wzrok. Utwardzane mineralne szkło, pokryte warstwą szafirową, chroni tarczę i podkreśla wyjątkowy wygląd skeletona. Zegarek posiada wodoodporność na poziomie 100 metrów, co czyni go odpowiednim wyborem zarówno na co dzień, jak i do bardziej formalnych stylizacji.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password