17438BP1N22
32 409,00 ₴
| Модель | 17438BP1N22 |
|---|---|
| Бренд | HERBELIN |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 18.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Фактурна |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 11.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Motylkowe |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 3661132216522 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Herbelin Art Déco 17438BP1N22 to smukły model utrzymany w klasycznej stylistyce inspirowanej estetyką Art Déco. Koperta o szerokości 18 mm i grubości 6 mm została wykonana ze stali szlachetnej 316L z powłoką PVD i połączona z dopasowaną bransoletą w tym samym wykończeniu. Srebrna tarcza posiada delikatne fakturowanie oraz czytelne cyfry arabskie, które nadają całości uporządkowany, elegancki wygląd. Za ochronę tarczy odpowiada szkło szafirowe, natomiast za działanie zegarka mechanizm kwarcowy Ronda 751 Swiss Made. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM oznacza odporność na krótkotrwały kontakt z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password