| Модель | GW1065G2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 091661614378 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Guess Sport Neo GW1065G2 — це спортивна модель із золотистим корпусом із нержавіючої сталі та чорним силіконовим ремінцем. Чорний циферблат із сонячним шліфуванням створює яскравий контраст із золотистою оправою, а поєднання полірованих і матових поверхонь надає виробу більш вишуканого вигляду. Тахіметр, розміщений на циферблаті, підкреслює динамічний характер годинника. За роботу моделі відповідає кварцовий механізм Seiko Y121 з батареєю, термін служби якої становить до 36 місяців, а мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність 5 ATM захищає годинник від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password