| Модель | GW1058G2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Dodatkowe wskazanie czasu | Format 12/24 h |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 091661613913 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Guess Sport Arthur GW1058G2 — це спортивно-елегантна модель у золотистій кольоровій гамі, в якій корпус із нержавіючої сталі поєднано з браслетом, що ідеально пасує до нього. Чорний циферблат із сонячним шліфуванням створює сильний контраст із золотою оправою та надає годиннику більш виразного характеру. Хронограф підкреслює практичний стиль моделі, а 12/24-годинний формат часу збільшує його функціональність у повсякденному житті. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Seiko VR31 з батареєю, термін служби якої становить до 36 місяців, а мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність 5 ATM захищає модель від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password