| Модель | GW1038L1 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Особливості циферблату | Перламутр |
| Індикатор дати місяця | так |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 19.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614200 |
| Тип продукту | Годинник |
Guess Sport Victoria GW1038L1 — це жіночий модний годинник, що поєднує елегантний вигляд, комфорт та зручність у використанні з функціональністю. Срібний корпус із нержавіючої сталі та синій силіконовий ремінець пасуватимуть до багатьох образів. Синій циферблат із перламутру привертає увагу своїм витонченим блиском. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Усередині корпусу розміщено японський кварцовий механізм Seiko VX9J. Модель також оснащена індикатором дати та дня тижня. Водонепроникність до 5 АТМ захищає годинник від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password