GW1035L2
10 579,00 ₴
| Модель | GW1035L2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Особливості циферблату | Кристали |
| Індикатор дати місяця | так, субциферблат |
| Datownik dni tygodnia | tak, sub-tarcza |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614576 |
| Тип продукту | Годинник |
Guess Sport Mariana GW1035L2 — це жіночий годинник, виконаний у модному та виразному стилі. Золотий корпус та браслет із нержавіючої сталі того самого відтінку чудово підійдуть до повсякденних образів. Корпус діаметром 36 мм добре виглядає на зап'ясті. Виразності моделі додає зелений циферблат з супутніми циферблатами, прикрашений кристалами. Модель працює на основі кварцового механізму Seiko VX3J. Додатковими перевагами годинника є індикатор дня тижня та місяця, а також безель зі шкалою хвилин. Водонепроникність на глибині до 30 метрів робить модель стійкою до невеликих бризок, наприклад, під час миття рук або невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password