GW1030L2
7 049,00 ₴
| Модель | GW1030L2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Фактурна |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Вигляд ремінця | Однорідний – гладкий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614668 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Dress Margo GW1030L2 — це елегантний модний годинник, який пасуватиме до багатьох образів. Про ювелірний характер моделі свідчить золотий корпус з нержавіючої сталі та силіконовий ремінець з гладкою поверхнею. Золотий циферблат, частково гільйошований, має сонячне шліфування, що надає моделі витонченого блиску. Годинник працює на кварцовому механізмі. Водонепроникність до 3 АТМ робить годинник стійким до невеликих бризок, наприклад, під час миття рук або під час невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password