| Модель | GW1019L3 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 23.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Багатоколірний |
| Szerokość Paska | 10.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Karabińczyk |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661615146 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Bejeweled Siren GW1019L3 вирізняється декоративним дизайном, у якому срібний корпус поєднується з різнокольоровим браслетом із нержавіючої сталі. Зелений циферблат із виразним сріблястим відтінком має сонячне шліфування, завдяки чому колір делікатно змінюється залежно від освітлення. Це модель ювелірного характеру, яка чудово підходить як декоративний акцент в елегантних образах. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Seiko Y121 з батареєю, термін служби якої становить до 36 місяців, та функцією зупинки секундної стрілки. Мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність 3 ATM захищає модель від дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або під час невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password