| Модель | GW1017L4 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 24.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Рожеве золото |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 12.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Karabińczyk |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661613708 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Bejeweled Holly GW1017L4 — це ювелірна модель у кольорі рожевого золота, яка привертає увагу своїм оздобленням. Корпус із нержавіючої сталі та підібраний браслет створюють ефектне поєднання, а поліровані поверхні додатково підкреслюють елегантний характер годинника. Циферблат у кольорі рожевого золота має сонячне шліфування, завдяки чому він тонко відбиває світло та змінює сприйняття відтінку під різними кутами. За захист циферблата відповідає мінеральне скло, а кварцовий механізм Seiko Y121 забезпечує роботу моделі. Термін служби батареї становить до 36 місяців. Водонепроникність на рівні 3 АТМ означає стійкість до невеликих бризок, наприклад, під час миття рук або невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password