| Модель | GW0696L4 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 38.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Індикатор дати місяця | так |
| Datownik dni tygodnia | tak |
| Dodatkowe wskazanie czasu | Format 12/24 h |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 17.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614569 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Sport Phoebe GW0696L4 — це модель у золотистій кольоровій гамі, яка поєднує спортивний дизайн циферблата з виразним ювелірним виглядом. Корпус із нержавіючої сталі поєднано із золотим браслетом, а циферблат у золотистому відтінку має сонячне шліфування, завдяки чому він тонко відбиває світло під різними кутами. Модель пропонує 12/24-годинний формат часу, індикатор дати та дня тижня. Кварцовий механізм Seiko VX9J забезпечує роботу годинника та має функцію зупинки секундної стрілки, що полегшує налаштування часу. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Водонепроникність на рівні 3 ATM означає стійкість до дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password