| Модель | GMA-S2100BS-7AER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Білий |
| Szerokość Paska | 21.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4549526355059 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Casio G-SHOCK Original GMA-S2100BS-7AER to wielobarwny model o wielu funkcjonalnościach. Wśród nich znalazły się takie opcje jak system wstrząsoodporny, czas światowy, timer, 5 alarmów dziennych, sygnały przycisków on/off, funkcje ruchu wskazówki czy kalendarz automatyczny. Zegarek posiada również datownik dni miesiąca i tygodnia, czas dobowy, stoper, podświetlenie LED i Neobrite. Wzmocniona karbonem obudowa z żywicy w kolorze białym połączona jest z gumowym paskiem w tym samym kolorze. Wodoszczelność w klasie 20 ATM pozwala na pływanie i nurkowanie bez akwalungu. Zegarek działa w oparciu o mechanizm kwarcowy 3-letniej żywotności.

Для підсвічування циферблату використовується світлодіод (LED).

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.

Точність вимірювання до 1/100 секунди, діапазон вимірювання до 24 годин.

Для любителів точності: таймери зворотного відліку допомагають запам'ятати певні або повторювані події, видаючи звуковий сигнал у встановлений час. Час можна встановити з точністю до секунди і до 24 годин наперед.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password