| Модель | GMA-S2100GA-1AER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Композит |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 26.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4549526349485 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio G-SHOCK Women Classic GMA-S2100GA-1AER to zegarek idealny na co dzień. Czarna tarcza z zielonymi elementami została zabezpieczona szkłem mineralnym. Produkt wyposażono w udogodnienia, takie jak podświetlenie LED, system wstrząsoodporny, podświetlenie Neobrite, czas światowy, stoper - 1/100 sek. - 24h, timer - 1/1 sek. - 24h, 5 alarmów dziennych, sygnały przycisków on/off, funkcje ruchu wskazówki, kalendarz automatyczny i format 12-/24-godzinny. Wodoszczelność dodatku oszacowano na poziomie 20 ATM.

Для підсвічування циферблату використовується світлодіод (LED).

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.

Точність вимірювання до 1/100 секунди, діапазон вимірювання до 24 годин.

Для любителів точності: таймери зворотного відліку допомагають запам'ятати певні або повторювані події, видаючи звуковий сигнал у встановлений час. Час можна встановити з точністю до секунди і до 24 годин наперед.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password