GMA-P2100ST-4AER
6 099,00 ₴
| Модель | GMA-P2100ST-4AER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Композит |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Рожевий |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Рожевий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4549526383885 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio G-SHOCK Small Classic Analog Digital Women GMA-P2100ST-4AER to damski zegarek kwarcowy, który łączy sportowy styl z zaawansowaną funkcjonalnością. Różowa koperta z kompozytu oraz różowy gumowy pasek nadają zegarkowi wyrazisty, modny wygląd, który doskonale sprawdzi się w codziennych stylizacjach. Zegarek wyposażony jest w japoński mechanizm kwarcowy z 3-letnią żywotnością baterii, funkcję datownika dni miesiąca i tygodnia, wyświetlacz cyfrowy oraz możliwość wyświetlania czasu w formacie 24-godzinnym. Mineralne szkło chroni tarczę, a powłoka luminescencyjna i podświetlenie ułatwiają korzystanie w ciemności. Wodoszczelność do 200 metrów sprawia, że zegarek jest idealny zarówno na co dzień, jak i do bardziej wymagających aktywności sportowych.

Для підсвічування циферблату використовується світлодіод (LED).

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.

Точність вимірювання до 1/100 секунди, діапазон вимірювання до 24 годин.

Для любителів точності: таймери зворотного відліку допомагають запам'ятати певні або повторювані події, видаючи звуковий сигнал у встановлений час. Час можна встановити з точністю до секунди і до 24 годин наперед.

Щоденний будильник нагадує про події, що повторюються, звуковим сигналом у встановлений вами час. Ця модель має 5 незалежних будильників для гнучкого нагадування про важливі зустрічі.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password