| Модель | GM-5600CL-3ER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Зелений |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526354144 |
| Тип продукту | Годинник |
Годинник Casio G-SHOCK The Origin Classy Off-Road GM-5600CL-3ER своєю кольоровою гамою нагадує пустельні пейзажі. Він оснащений підсвічуванням Super Illuminator, системою захисту від ударів, секундоміром, таймером, мультибудильником, автоматичним календарем та 12-/24-годинним форматом. Водонепроникність моделі становить 20 ATM. Доповнює дизайн гумовий зелений ремінець. Годинник працює на кварцовому механізмі.

Одним натисканням кнопки дисплей можна яскраво підсвітити модним кольором

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Світловий діод блимає, коли спрацьовує сигнал будильника, зворотний відлік часу або сигнал години.

Точність вимірювання до 1/100 секунди, діапазон вимірювання до 24 годин.

Для любителів точності: таймери зворотного відліку допомагають запам'ятовувати конкретні або повторювані події, видаючи звуковий сигнал у встановлений час. Потім вони автоматично починають зворотний відлік від встановленого часу. Час можна встановити з точністю до секунди і на 24 години наперед - ідеально підходить для людей, які щодня приймають ліки, або для тих, хто займається інтервальними тренуваннями.

Ця модель оснащена багатофункціональним будильником. Цей годинник має ідеальний будильник для будь-якого типу зустрічей. Модель оснащена чотирма повторюваними будильниками: 1. щоденний будильник, звучить в один і той же час кожного дня, 2. будильник з датою, наприклад, щоб допомогти вам запам'ятати день народження, 3. щомісячний будильник, звучить в один і той же день в один і той же час кожного місяця, 4. будильник для кожного дня певного місяця.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password