| Модель | GM-2100CB-1AER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь IP |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Текстильний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 26.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526344435 |
| Тип продукту | Годинник |
Sprawdzone funkcje, innowacyjne systemy zabezpieczeń, solidne wykonanie i wytrzymałość na wstrząsy - takie cechy nieodłącznie towarzyszą marce G-SHOCK. Z tego względu męski zegarek GM-2100CB-1AER z serii Original Metal Covered został wyposażony w: niezawodny system wstrząsoodporny, tarczę z cyfrowym wyświetlaczem, podświetlenie LED i powłokę Neobrite, czas światowy, timer, stoper, 5 alarmów dziennych, kalendarz automatyczny i wiele innych udogodnień. Trwałą jakość gwarantują najlepsze materiały. Komfort i wygodę użytkowania zapewniają czarna koperta ze stali szlachetnej, materiałowy pasek i wodoszczelność 20 ATM.

Для підсвічування циферблату використовується світлодіод (LED).

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.

Точність вимірювання до 1/100 секунди, діапазон вимірювання до 24 годин.

Для любителів точності: таймери зворотного відліку допомагають запам'ятати певні або повторювані події, видаючи звуковий сигнал у встановлений час. Час можна встановити з точністю до секунди і до 24 годин наперед.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password