| Модель | EFR-539DE-8AVUEF (EFR-539DE-8AEF) |
|---|---|
| Бренд | EDIFICE |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 47.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526411922 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio Edifice EFR-539DE-8AEF — це чоловічий кварцовий годинник із механізмом CASIO 5345, який має функцію індикації дати та секундомір з точністю до 1/10 секунди на час до 1 години. Корпус і браслет із нержавіючої сталі сріблястого кольору гармонійно поєднуються з сірим циферблатом. Годинник оснащений мінеральним склом, закручуваною задньою кришкою, рамкою з IP-покриттям та покриттям Neobrite. Водонепроникність на рівні 100 метрів дозволяє безпечно користуватися моделлю також під час плавання.

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

На дисплеї відображається поточна дата

Час, що минув, вимірюється з точністю до однієї десятої секунди. Годинник має часову ємність до години.

Міцне мінеральне скло стійке до пошкоджень.

Корпус годинника повністю виготовлений з нержавіючої сталі.

Гвинтове з'єднання на основі корпусу оптимально захищає внутрішні механізми годинника і водночас забезпечує легкий доступ, наприклад, при заміні батарейки.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password