| Модель | 161.542.40 |
|---|---|
| Бренд | DAVOSA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Білий |
| Індикатор дати місяця | так |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 200 metrów.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Zatrzaskowe |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4060077007452 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Davosa Argonautic World Traveller Automatic 161.542.40 utrzymany jest w sportowej stylistyce i został wyposażony w funkcję GMT, która pozwala śledzić dodatkową strefę czasową. Koperta w srebrnym kolorze wykonana została ze stali 316L i połączona z bransoletą ze stali w tym samym odcieniu. Biały cyferblat wyposażono w czytelne oznaczenia oraz datownik dni miesiąca. Tarczę osłania szkło szafirowe, które chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Na wskazówkach i indeksach zastosowano powłokę Super-LumiNova, co ułatwia odczyt godziny w ciemności. Model działa w oparciu o automatyczny mechanizm DAV 3032 Swiss Made z funkcją stop sekundy oraz rezerwą chodu wynoszącą około 56 godzin. Zegarek posiada ceramiczny bezel. Wodoszczelność na poziomie 200 metrów pozwala pływać oraz nurkować bez akwalungu.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password