| Модель | DW00100620 |
|---|---|
| Бренд | DANIEL WELLINGTON |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 20.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 10.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7315030044034 |
| Тип продукту | Годинник |
Daniel Wellington Quadro DW00100620 jest zegarkiem w kolorze różowego złota, który zjawiskowo wygląda na kobiecej ręce. Produkt zawiera prostokątną kopertę o szerokości 20 mm, dopasowaną bransoletę oraz cyferblat udekorowany masą perłową i kryształkami. Wodoszczelność randi 30 m świadczy o odporności na zalanie przy niewielkich ilościach wody.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password