| Модель | DW00100616 |
|---|---|
| Бренд | DANIEL WELLINGTON |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібно-золотий |
| Szerokość Paska | 12.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7315030043990 |
| Тип продукту | Годинник |
Klasyczny zegarek w eleganckim designie z pewnością sprawdzi się jako udany upominek dla kobiety. Koperta jest połączona z dopasowaną bransoletą w srebrno-złotej kolorystyce. Do ich produkcji wykorzystano stal szlachetną 316L. Daniel Wellington Petite DW00100616 działa w oparciu o mechanizm kwarcowy. Udekorowany kryształkami, biały cyferblat zabezpieczono szkiełkiem mineralnym. Urządzenie jest objęte dwuletnią gwarancją producenta.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password