| Модель | DW00100431 |
|---|---|
| Бренд | DANIEL WELLINGTON |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 20.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 10.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7315030022032 |
| Тип продукту | Годинник |
Daniel Wellington Quadro Pressed Melrose DW00100431 to damski, elegancki zegarek. Stalowa koperta jest połączona z dopasowaną bransoletą typu mesh w odcieniu różowego złota, co dodaje klasy bez względu na pozostałe elementy stylizacji. Produkt działa w oparciu o mechanizm kwarcowy (jego bateria pracuje około dwóch lat), ponadto jest on objęty dwuletnią gwarancją producenta.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password