| Модель | EM1222-87A |
|---|---|
| Бренд | CITIZEN |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 7 |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4974374347688 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Citizen Casual Dress Eco-Drive EM1222-87A — це модель з легкою, елегантною формою, створена для щоденного використання. Корпус із нержавіючої сталі золотистого кольору шириною 34 мм поєднано з браслетом типу «меш», що надає виробу цілісного та витонченого вигляду. Білий циферблат з лінійними індексами має простий, впорядкований вигляд, а його поверхню захищає мінеральне скло. За роботу годинника відповідає японський сонячний механізм Eco-Drive Citizen J810, що забезпечує до 8 місяців запасу ходу після повного заряджання. Стрункий корпус товщиною 7 мм підкреслює витончений характер моделі. Водонепроникність на рівні 5 АТМ означає стійкість до бризок та короткочасного контакту з водою, наприклад, під час миття рук.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password