| Модель | CA4723-03A |
|---|---|
| Бренд | CITIZEN |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 12 |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Індикатор дати місяця | так, віконце дати |
| Dodatkowe wskazanie czasu | Format 12/24 h |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4974374347848 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Citizen Pilot Eco-Drive Chronograph CA4723-03A — це модель, що поєднує спортивні характеристики з класичною кольоровою гамою. Корпус із нержавіючої сталі золотистого кольору шириною 42 мм поєднано з чорним шкіряним ремінцем. Срібний циферблат з лінійними індексами має лаконічний дизайн, а його поверхню захищає мінеральне скло. За роботу годинника відповідає японський сонячний механізм Eco-Drive Citizen B620. Модель оснащена хронографом, додатковим показником часу у форматі 12/24 годин та віконцем з датою місяця. Водонепроникність на рівні 10 АТМ дозволяє плавати на поверхні та безпечно контактувати з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password