MTP-1302PE-4AVEF
3 319,00 ₴
| Модель | MTP-1302PE-4AVEF |
|---|---|
| Бренд | Casio |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Рожевий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526382550 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio Timeless Collection MTP-1302PE-4AVEF to elegancki męski zegarek, idealny dla mężczyzn ceniących styl i niezawodność. Koperta wykonana z mosiądzu w srebrnym kolorze doskonale współgra z różową tarczą o subtelnym fakturowaniu, tworząc wyrafinowany i nowoczesny wygląd. Mechanizm kwarcowy Casio 2704, japońskiej produkcji, zapewnia precyzyjne działanie i posiada 3-letnią żywotność baterii. Tarcza chroniona jest mineralnym szkłem, co zabezpiecza ją przed zarysowaniami. Srebrna bransoleta ze stali szlachetnej dodaje elegancji i komfortu noszenia. Model ten jest wodoszczelny do 50 metrów, co czyni go doskonałym wyborem na każdą okazję.

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

На дисплеї відображається поточна дата

Міцне мінеральне скло стійке до пошкоджень.

Корпус виготовлений з латуні.

Міцний, довговічний та елегантний: сталевий браслет надає вашому годиннику класичного вигляду.

Модель закривається на зручну розкладну застібку.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password