| Модель | LTP-1302PD-7A1VEG |
|---|---|
| Бренд | Casio |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 30.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 15.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4549526340956 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio Collection LTP-1302PD-7A1VEG to damski zegarek utrzymany w srebrnej kolorystyce, przez co będzie stanowił idealny dodatek do każdej stylizacji. W kopercie z mosiądzu umieszczono tarczę z podświetleniem Neobrite oraz datownikiem dni miesiąca. Cyferblat zabezpieczono szkłem mineralnym. Całość uzupełnia bransoleta ze stali szlachetnej.

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

На дисплеї відображається поточна дата

Міцне мінеральне скло стійке до пошкоджень.

Корпус виготовлений з латуні.

Міцний, довговічний та елегантний: сталевий браслет надає вашому годиннику класичного вигляду.

Модель закривається на зручну розкладну застібку.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password