| Модель | CVZ0080BKS |
|---|---|
| Бренд | Carl von Zeyten |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4056007108016 |
| Тип продукту | Годинник |
Carl von Zeyten Schramberg Skeleton Limited Edition CVZ0080BKS — це ідеальний годинник для елегантного чоловіка. Він випущений у рамках лімітованої серії. Модель складається зі сталевого корпусу сріблястого кольору, чорного ремінця з натуральної шкіри та скелетонізованого циферблата з додатковим циферблатом секундної стрілки. Покриття Neobrite дозволяє зчитувати час у затемненому оточенні.

Водонепроникність 50 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді великих бризок.

Годинник працює на основі автоматичного механізму, який приводиться в дію рухами зап'ястя.

Сапфірове скло має 9 балів з 10 за шкалою твердості Мооса, що свідчить про дуже високу стійкість до подряпин.

Годинник належить до лімітованої серії з чітко визначеним тиражем.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password