| Модель | CVZ0072RWHS |
|---|---|
| Бренд | Carl von Zeyten |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 38.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Гільйошування, Skeleton |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4056007007203 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Carl von Zeyten Horbach Skeleton Automatic Limited Edition CVZ0072RWHS оснащений автоматичним механізмом CVZ 414 з 20 каменями. Модель випущена обмеженою серією у 999 екземплярів. У рожево-золотому корпусі з нержавіючої сталі 316L з PVD-покриттям розміщено срібний скелетонізований циферблат, прикрашений гільйошуванням. Індекси та стрілки покриті шаром Neobrite. Циферблат захищений від пошкоджень сапфіровим склом. Доповнює композицію коричневий шкіряний ремінець.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password