| Модель | CVZ0063BLMS |
|---|---|
| Бренд | Carl von Zeyten |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Особливості циферблату | Skeleton |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4056007136330 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Carl von Zeyten Freiburg Skeleton Automatic Limited Edition CVZ0063BLMS працює на основі автоматичного механізму CVZ 225 із запасом ходу та 22 каменями. Ця модель випущена обмеженою серією у 999 екземплярів. Синій скелетонізований циферблат доповнюють індикатор дня/ночі та дві часові зони. Стрілки та індекси покриті шаром Super-LumiNova, а циферблат захищений сапфіровим склом. Корпус та браслет годинника виготовлені з нержавіючої сталі 316L.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password