| Модель | CVZ0054RBSR |
|---|---|
| Бренд | Carl von Zeyten |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 16.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Особливості циферблату | Гільйошування |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4056007125433 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Carl von Zeyten Murg Automatic CVZ0054RBSR працює на основі автоматичного механізму CVZ 225 з 45 каменями та системою Dual Balance. У корпусі з нержавіючої сталі кольору рожевого золота розміщено синій циферблат, оснащений ускладненням індикатора фаз Місяця, а субциферблат дати прикрашений гільошуванням. Стрілки та індекси покриті люмінесцентним покриттям. Циферблат захищений від пошкоджень сапфіровим склом з антибліковим покриттям. Доповнює композицію синій шкіряний ремінець.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password